Sala konferencyjna

Liczba miejsc

Układ konferencyjny: 40

Wyposażenie

Wyposażenie

Doskonała przestrzeń biznesowa

Z przyjemnością przedstawiamy naszą salę konferencyjną w Bazarze Poznańskim, która jest idealnym miejscem do organizacji różnorodnych wydarzeń, prezentacji i spotkań. Nasza przestrzeń biznesowa zlokalizowana w centrum Poznania to historyczne miejsce, które powstało z inicjatywy Karola Marcinkowskiego w celu rozwoju polskiego życia gospodarczego i handlu. Sala konferencyjna, stanowi jeden z elementów tradycji biznesowej Bazaru Poznańskiego i łączy atmosferę wyjątkowego miejsca z nowoczesnym wyposażeniem oraz udogodnieniami ułatwiającymi organizację wydarzeń. 

Miejsce dopasowane do Twoich potrzeb

Sala konferencyjna mieści do 40 osób i jest idealnym miejscem zarówno na kameralne spotkania biznesowe, jak i większe konferencje. Wysuwany ekran oraz wbudowany projektor zapewniają doskonałe warunki do prezentacji i wykładów. Mobilne, składane stoły i wygodne krzesła pozwalają na elastyczne aranżowanie przestrzeni według potrzeb czy charakteru wydarzenia. Przy organizacji spotkań do Państwa dyspozycji pozostaje nasz personel, który z dokładnością zadba o każdy aspekt techniczny.  

Dbamy o komfort naszych gości. Nasza sala konferencyjna jest w pełni klimatyzowana, posiada regulowane oświetlenie czy możliwość zaciemnienia, co pozwala dostosować ją do charakteru wydarzenia. Dodatkowo, system audio oraz mikrofony gwarantują wysoką jakość dźwięku podczas prezentacji i wystąpień. 

Oprócz głównej sali konferencyjnej, do dyspozycji oddajemy szatnię oraz łazienkę na wyłączność, zapewniając prywatność i wygodę odwiedzającym. 

Oferujemy również zorganizowanie poczęstunku, przerwy kawowej lub obiadu czy kolacji. Dzięki zlokalizowanej na miejscu kuchni, świadczymy w pełni usługi cateringowe. Nasze menu zawiera pełną gamę dań, które spełnią oczekiwania gości. Oferujemy również indywidualne menu opracowane przez Szefa Kuchni restauracji Bazar 1838. Sprawdź nasze aktualne menu. 

Dodatkowe udogodnienia:

Galeria