Catering sezonowy

Tworzymy catering ze smakiem, do którego będziesz chciał wrócić!

Cateringi sezonowy w restauracji Bazar 1838 charakteryzuje wysoka jakość użytych produktów i niezapomniany smak. Niezależnie od tego, czy planujesz tradycyjne i uroczyste Święta (Bożego Narodzenia, Wielkanocne) czy kameralne spotkanie w gronie najbliższych, przygotujemy za Ciebie dania, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. 

Nasze menu cateringowe, jest efektem bogatego doświadczenia kulinarnego Szefa Kuchni. Oferujemy zarówno tradycyjne potrawy, jak i nowoczesne dania czy dania wegetariańskie. Wszystkie przygotowane ze zdrowych, sezonowych i sprawdzonych przez nas składników. Zamawiając catering z naszej restauracji, możesz odpocząć i już tylko cieszyć się czasem ze swoimi bliskimi. 

Catering na imprezy okolicznościowe

Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym, a zarazem w pełni odpowiadającym twoim upodobaniom czy też szukasz nowych doświadczeń kulinarnych, albo po prostu nie masz czasu, możemy przygotować catering indywidualny, obejmujący kuchnie z różnych zakątków świata. Nasz Szef Kuchni opracuje menu, które spełni Twoje marzenia i oczekiwania czy zalecenia diety.  

Bez względu na to, czy organizujesz uroczystą kolację, konferencję biznesową, przyjęcie weselne czy inny event, nasza Restauracja Bazar 1838 jest gotowa obsłużyć Twoje potrzeby gastronomiczne. 
Jeżeli nie masz sprecyzowanych pomysłów co do dań, możemy przygotować propozycję menu w oparciu o twoje sugestie i charakter imprezy, a także przygotować próbne wersje potraw. 

Nasza obsługa kelnerska, znana z profesjonalizmu i przyjaznego podejścia, sprawi, że każde wydarzenie zostanie obsłużone z najwyższą dbałością. Kucharze w Restauracji Bazar 1838, dzięki swojemu doświadczeniu i kreatywności, są mistrzami w kreowaniu smacznych i estetycznie prezentujących się dań, zawsze otwarci na eksplorowanie nowych trendów kulinarnych. 

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom gastronomicznym. Oferujemy bufet ciepły i zimny, fingerfood, przekąski oraz wiele więcej! 

Catering Poznań

Możemy uczynić Twoje wydarzenie wyjątkowym pod względem kulinarnym. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i stworzyć menu, które spełni Twoje oczekiwania.