Sala biała

Liczba miejsc

Układ podkowa: 108

Układ teatralny: 170

Układ bankietowy: 140

Wyposażenie

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy

Mamy wielką przyjemność zaprosić do miejsca, w którym odbywały się najważniejsze wydarzenia w przedwojennym Poznaniu, do jednej z najbardziej stylowych, historycznych sal – Sali Białej w Bazarze Poznańskim.

Już od pierwszego momentu, po przekroczeniu progu, można poczuć atmosferę wyjątkowości. Nasza sala balowa, przestronna i elegancka, urzeka swym historycznym wnętrzem. Połączenie wyszukanego stylu z komfortem tworzy miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Przestrzeń idealna na każdą okazję

Sala balowa położona jest w samym sercu Poznania, przy Starym Rynku, w historycznym gmachu Bazaru Poznańskiego przy Alejach Marcinkowskiego. Odtworzony dawny wystrój wnętrz, a także detale dekoracyjne przypominają nam historię sali i budynku, w którym się znajduje oraz organizowane w niej dawniej bankiety i przyjęcia. Jednocześnie jest to miejsce funkcjonalne, wyposażone w najnowsze technologie i sprzęt AV. Dzięki naszej obsłudze i partnerom konferencje, bale czy inne wydarzenia odbywają się tu bez zakłóceń, z dbałością o każdy detal. 

Komfort naszych gości jest dla nas priorytetem, dlatego sala jest w pełni klimatyzowana, a regulowane oświetlenie pozwala dostosować atmosferę do charakteru wydarzenia. Dodatkowo system audio gwarantuje doskonałą jakość dźwięku podczas prezentacji i wystąpień. Komfort naszych gości jest dla nas priorytetem, dlatego nasza sala konferencyjna jest w pełni klimatyzowana, a regulowane oświetlenie pozwala dostosować atmosferę do charakteru wydarzenia. Dodatkowo, system audio oraz mikrofony gwarantują doskonałą jakość dźwięku podczas prezentacji i wystąpień.

Sala Biała w Bazarze Poznańskim to przestrzeń o powierzchni 225m², co w zależności od charakteru wydarzenia pozwala pomieścić nawet do 170 osób. Sala może zostać zaaranżowana zgodnie z oczekiwaniami klientów, a układ stołów i ustawienie krzeseł będą dostosowane do ich potrzeb. Dodatkowy wystrój Sali i stołów jest uzgadniany z klientami, stosownie do celu spotkania. 

Dodatkowo do dyspozycji gości oddajemy foyer, pokój do rozmów oraz taras dla chcących zaczerpnąć świeżego powietrza. 

Oferujemy usługi cateringowe, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Od wystawnych przyjęć po kameralne spotkania – jesteśmy gotowi, by sprostać każdemu wyzwaniu. Profesjonalny zespół kelnerski zawsze dba o komfort i zadowolenie gości, zapewniając przyjazną i szybką obsługę. Kucharze, posiadający wieloletnie doświadczenie i profesjonalne przygotowanie, tworzą kreatywne i estetyczne potrawy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Zapraszamy do Sali Białej, jeśli szukasz miejsca, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a tradycja spotyka się z innowacją – nasza sala jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które zostanie w pamięci Twoich gości na długo. 

Dodatkowe udogodnienia:

*Dodatkowo do dyspozycji pokój do rozmów, foyer oraz taras.

Galeria