Sala owalna

Liczba miejsc

Układ podkowa: 44

Układ restauracyjny: 38

Układ bankietowy: 60

Wyposażenie

Wyjątkowe miejsce na Twoją uroczystość

Poszukujesz wyjątkowego miejsca na organizację wydarzenia w centrum Poznania? Oto Sala Owalna w Bazarze Poznańskim – wszechstronna przestrzeń, której elegancja, nowoczesność i niezwykła architektura na pewno Cię zachwycą.

Elegancja połączona z nowoczesnością

Sala Owalna zachwyca swoją architekturą, a kolorowy, jasny świetlik wprowadza do wnętrza naturalne światło, nadając mu unikalnego charakteru. Unikatowe, a zarazem nowocześnie wykończone wnętrza oraz profesjonalna obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę, która z pewnością pozostanie w pamięci gości. 

Swoboda aranżacji

Sala Owalna to miejsce zarówno na kameralne uroczystości, jak większe przyjęcia, daje pełną swobodę aranżacji przestrzeni, w zależności od charakteru wydarzenia czy liczby uczestników. Regulowane oświetlenie pozwala dostosować atmosferę do charakteru spotkania. Zaawansowany system audio zapewnia doskonałą jakość dźwięku. 

Komfort i prywatność gości jest dla nas bardzo ważny. Możemy zapewnić oddzielne wejście i szatnię oraz łazienkę na wyłączność, co na pewno docenią wszyscy uczestnicy wydarzenia. 

Menu restauracji Bazar 1838

Nasze jedzenie jest naszą wizytówką. Restauracja Bazar 1838, zlokalizowana w tym samym budynku, oferuje zarówno dania kuchni polskiej, jak i europejskiej. Menu ma charakter sezonowy, korzystamy z lokalnych produktów, dbamy o wygląd potraw, dzięki czemu zachwycają one nawet najbardziej wymagających gości. Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym, jesteśmy gotowi przygotować menu spełniające  indywidualne oczekiwania, spoza  standardowej karty. Zespół kucharzy wykorzystując swoje bogate doświadczenie i kreatywność, tworzy wyjątkowe kompozycje smakowe, które łączą tradycyjne metody z nowymi trendami, zapewniając niezapomniane wrażenia kulinarne. 

Zarezerwuj termin już dziś!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. Razem z naszym personelem uczynimy Twoje wydarzenie niezapomnianym! 

Dodatkowe udogodnienia:

Galeria